Güncel Yazılım

GÜNCEL YAZILIM, 2000 yılında 4 mühendis tarafından kurulmuştur. Geçmişlerinde tekstil sektörüne yönelik bilgi sistemleri kuran bizler, hedef sektör olarak yine kendimize Tekstil'i seçtik. Çünkü Türkiye sanayisinin en büyük yatırımları, Türk insanın en çok çalıştığı ve bilgi sistemlerine en çok ihtiyacı olan sektör olarak Tekstil'i görmekteyiz.

Leo Textile (Tekstil ERP sistemi), Loom Monitor (Tezgah Otomasyonu), Kendin Yönet (Apartman ve Site Yönetim Programı), PARS(Profesyonel AVM, Rezidans, Site Yönetimi) uygulamaları ile Türkiye’nin öncü yazılım firmaları arasında yerini almıştır.

Bugün Güncel Yazılım Hatay’dan Edirne’ye, Bursa’dan Kayseri’ye ülkemizin Tekstil şehirlerinde; Türkiye’nin dışında Mısır, Türkmenistan, Bulgaristan, ABD'de 40'ın üzerinde firmaya kurumsal çözümleri ile hizmet veren %100 Türk sermayeli bir kurum olan firmamız, çoklu dil desteği ile Tekstilde bir marka olan Türkiyemiz gibi, Tekstil sektörüne özgün, bilenen ve tercih edilen ERP çözümü olma hedefinde hızla ilerlemektedir.

Bilgi Çağı

Günümüzde dünyamız hızlı değişimlerin yaşandığı bir zaman kesitinde bulunuyor. Teknolojinin dünya üzerindeki sınırları kaldırdığı, bilginin gücü ifade ettiği bu dönemde çok geç kalınmadan dünyadaki bu değişimlere paralel olarak nasıl hazırlanacağımızın tekrar değerlendirilmesinin doğru olacağı düşüncesinde ve inancındayız.
Bu yaklaşımla bilginin ve değişimin enerjisini yapısında taşıyan Güncel Yazılım, hizmet verdiği şirketlerin verimli, yenilikçi ve bilgiyi yöneten iş modellerine sahip olmalarını sağlayarak; karlılığını artıran, maliyetleri düşüren ve hedeflerini doğru bilginin gücü ile belirleyen firmaların oluşumuna, çözümleri ile katkı koymaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın bu döneme kadarki müşteri memnuniyeti %100 dür. Bu oran müşterilerimiz ile yaptığımız proje sözleşmelerimizden, yıllar sonra gelişen iş ihtiyaçlarında da her zamana yanlarında oluşumuz ile de devam etmektedir.
Anahtar teslim proje sözleşmesi ve müşteri proje ekibinin onayına bağlı olarak tamamlanan proje adımlarına göre ödeme planı veren firmamız; aldığı projelerde elini taşın altına her zaman en az müşterimiz kadar koyarak %100 başarılı projeler gerçekleştirmiştir.
Bundan dolayı yeni müşterilerimizin neredeyse tamamı mevcut müşterilerimizin referansı ile gelmektedir.

Hedeflerimiz

  • Tüm dünyada tanıtan, yazılımda kalite standartlarını uygulamış, bu yapısıyla ülke ekonomisinde katkıda bulanan ve tüm dünyaya YAZILIM ve DANIŞMANLIK hizmeti veren bir firma olmak.
  • Tekstilde katma değeri yüksek entegre yazılımlarımız ve know-how ımız ile toplam çözüm sunmak.
  • Dünyada marka olmuş yazılımlar ile karşılaştırılan ve onların içerisinden tercih edilen olmak.
  • Yarattığımız çözümler ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.